שחייה לפעוטות במים

רובנו מודעים ליתרונות אשר כרוכים בשחייה. מחקרים רבים פורסמו והוכיחו כי שחייה היא ספורט אשר עובד על שרירים רבים, תוך סיכון פציעות נמוך ולכן, מומלץ לשחות כל השנה, קיץ וחורף. בשנים האחרונות החלו יותר ויותר הורים להבין כי חוג שחייה לפעוטות הוא הדבר הבא בכל הנוגע להתפתחות הילד פיזית ונפשית.

שחייה לפעוטות במים

אם יש דבר אחד שכולנו מסכימים עליו בחיים הוא שבכל הקשור לחינוך הילדים והשרשת דרך, כדאי להתחיל בגיל כמה שיותר צעיר. חוג שחייה לפעוטות אינו שונה מכך. חוג שחיית פעוטות מתחיל מגיל 3 חודשים ועד 4.5 שנים. כמובן שהילדים מחולקים לקבוצות אשר יתאימו לגיל, לצרכים וליכולות שלהם על מנת לעזור להם להשתלב היטב.

שחייה לפעוטות במים היא פעילות מצוינת המשלבת זמן איכות הורה וילד, בריאות, ביטחון לילד וכמובן מסייעת להתפתחות השרירים החשובים בצורה טובה יותר. אחד היתרונות הבולטים אשר מקבלים משתתפי שחייה לפעוטות במים הוא חוסר החשש מהמים. מבוגרים רבים בעולם המערבי כלל אינם יודעים לשחות, כאשר רבים מהם מצהירים שמדובר בפוביה ממים. ככל שנקדים את חווית הילד שלנו עם המים, בין אם בפעילות שחייה לפעוטות במים או חוג שחייה פעוטות, כך הוא לא יחשוש ממים, ישפר את כישורי השחייה שלו וכמובן על הדרך יכיר חברים חדשים.

מרכז השחייה איילון בגבעתיים מהווה מרכז מקצועי ומיוחד השואף למצוינות בתחום המים ומקור השראה לאורח לחיים בריא. מרכז השחייה איילון מעניק מגוון רב של פעילויות בענף המים ובריכות השחייה כולל בריכה לפעוטות. לימוד שחייה, הפעלת תינוקות במים, חוגי שחייה, פעילויות לילדים ובוגרים בעלי צרכים מיוחדים, הידרותרפיה ופעילות שיקומית, התעמלות במים ואימוני כושר אישי במים ועוד. המרכז מותאם וממוקם במרכז גבעתיים.

חוג שחיית פעוטות

חוג שחיית פעוטות הינו חוג אשר מתקיים פעם בשבוע למשך חצי שעה (המון זמן במונחים של פעוטות וילדים קטנים), יחד עם ההורים כמובן. הפעילות מלווה במוזיקה, אווירה טובה והרבה הנאה. מגוון התרגילים והפעילויות בחוג תורמים לשיפור שיווי המשקל של הפעוטות, חיזוק שרירים, שיפור נשימה ועוד. הקבוצות מחולקות לגילאים בהתאם להתפתחות המוטורית. החוג מתקיים בבריכה מותאמת, בריכה לפעוטות, אשר הטמפרטורה שלה 23 מעלות, רמת הכלור בה נמוכה ותחלופת המים רבה.

חוג שחייה לתינוקות בגבעתיים