שחיה לתינוקות

מחפשים חוג מקצועי לשחיה לתינוקות? כדאי שתדעו כי חוגים ללימודי שחיית תינוקות מתחילים בגילאי 3 חודשים, כשהילד שלכם עוד פעוט קטן, והם יכולים להימשך עד גיל 4.5 שנים.טכניקות הלמידה לפעוטות ותינוקות הוא שונה באופן משמעותי מילדים ודורש ידע רב, הכנה מקדימה ובריכה מותאמת לתינוקות.

 

האם בריכה רגילה מתאימה לתינוקות? כאשר אנו מעוניינים ללמד פעוט או תינוק את הבסיס לשחייה מקצועית, אנחנו רוצים שהוא ישהה במים בתנאים האידיאליים ביותר עבורו. לכן, בריכה רגילה שהטמפרטורה בה היא בסביבות 27 מעלות, היא לא אידיאלית ללימוד שחייה עבור התינוק שלכם. בריכה בטמפרטורה של 33 מעלות היא הטובה ביותר ושומרת על חום גופו לאורך כל השיעור ללימוד שחייה.

 

שחייה לתינוקות בחוג מרוכז

 

חוג מרוכז לשיעורי שחייה לתינוקות, נערך במפגשים שבועיים פעם בשבוע בימים קבועים. ההורים יכולים לבוא עם התינוק לחוג כאשר הוא מגיע לגיל 3 חודשים בכדי לתת לו את הבסיס הטוב ביותר ללימוד שחייה. מלבד לימוד השחייה, התינוק שלכם יתרגל לחוויה במים על מנת שתפחית ממנו את הפחד מכניסה לים או לבריכה אשר מופיע אצל אחוז גדול מהילדים בגילאים גדולים יותר.

 

שחיית פעוטות מגיל שלושה חודשים 

 

כאמור, אם התינוק שלכם הגיע לגיל 3 חודשים ומעלה זה הזמן הנכון והטוב ביותר להביא אותו לחוג שחיית פעוטות. החוג מתקיים במרכז שחייה מקצועי המספק את כל התנאים הטובים ביותר לתינוק הקטן שלכם.

 

איפה כדאי לרשום את הילדים לשחית תינוקות? 

 

המקום המקצועי ביותר ללימוד שחית תינוקות הוא מרכז השחייה איילון! מרכז השחייה איילון ממוקם בעיר גבעתיים באיזור מרכזי ונוח להגעה מכל מקום בארץ. צוות מרכז השחייה איילון כולל מדריכי שחייה מוסמכים. מדריכי השחייה של המרכז הם בעלי ניסיון וידע רב בלימוד שחייה לפעוטות ותינוקות מגילאי 3 חודשים ועד ילדים בגילאי 4.5 שנים. חוג השחיה לתינוקות של מרכז השחייה איילון נערך פעם בשבוע ואתם מוזמנים להצטרף להורים המרוצים המגיעים כל שבוע עם התינוק שלהם.

 

שחיה לתינוקות במרכז השחייה איילון

 

להצטרפות לחוג השבועי המצויין של לימודי השחייה לתינוקות, התקשרו עכשיו למרכז השחייה איילון דרך מספר הטלפון הנמצא באתר של המרכז. צוות מרכז השחייה איילון ישמח לראותכם בשיעורי השחייה המקצועיים של המרכז ולסייע לתינוק שלכם לקבל את הבסיס הטוב ביותר ללימוד שחייה.

שחייה לתינוקות