יום הולדת בבריכה במרכז

ימי הולדת בבריכה הם דרך מצוינת לחגוג יום הולדת בעונת הקיץ. ילדים מאוד אוהבים לשחק ולהנות בתוך המים ויכולים לשהות ולהנות במים גם שעות ארוכות. בדיוק מסיבה זו, כל ילד ישמח לחגוג יום הולדת בבריכת שחייה גדולה עם שלל מתקנים ומשחקים שילדים אוהבים. כמו כן, יום הולדת בבריכה במרכז יכולה גם להיות אופציה נהדרת עבור חגיגת יום הולדת לבני נוער שיוכלו להנות ממשחקי ספורט ומכשולים בתוך בריכת השחייה.

שלל הפעילויות והאטרקציות שניתן לכלול

כמובן שבכל מסיבת בריכה בריכת השחייה היא האטרקציה המרכזית של האירוע. כדי לשדרג אותה עוד יותר מומלץ לכלול בה מגוון מתקנים מתנפחים מהם הרוחצים יוכלו להנות. אפשר לכלול מגלשות מתנפחות, מתקני טיפוס שונים, מכשלולי נינג'ה מתנפחים ועוד. כמו כן, אפשר להכניס לבריכה אביזרים מתנפחים שונים כמו גלגלי ים, מצופים, כדורים מתנפחים, מזרונים, סלי כדורסל מתנפחים ושערים למשחק כדור מים. אין מסיבת בריכה בלי מוזיקה ודיג'יי להרים את החגיגה וזאת גם לצד בופה קייטרינג ודוכני אוכל ומתוקים המתאימים לגדולים ולקטנים כאחד.

מדוע כדאי לכם לערוך חגיגת יום הולדת בבריכה

כשעורכים יום הולדת בבריכה במרכז ניתן לצפות לאירוע מיוחד שיכול להיות חוויתי ומהנה במיוחד לילדים ונוער. ניתן לעצב את הסביבה החיצונית כעולה על רוחכם ובהתאם לאופי האירוע ובכך לייצר עבור המוזמנים תפאורה מרשימה ונעימה. אירוח המסיבה במרחב הפתוח מאפשר הזמנת אורחים גדולה יותר ללא כל תחושת צפיפות. נוסף על כך, אירוח המסיבה בחוץ מאפשר לילדים להנות משלל האטרקציות בתוך המים ומחוץ להם ולשחק בחופשיות רבה במרחב הפתוח.

יום הולדת בבריכה במרכז לחגיגה של פעם בחיים

אנו במרכז השחייה איילון מזמינים אתכם להנות מבריכה מרשימה רחבת ידיים שיכולה להכיל כמות רוחצים גדולה המתאימה לחגיגת ימי הולדת. כדי לשמור על בטיחות הרוחצים אנו מעמידים לרשותכם גם צוות מצילים מנוסים שיידאג כי הכל מתנהל לפי כללי הבטיחות. תוכלו גם לעצב את הסביבה החיצונית לפי טעמכם האישי וכראות עינכם. לסיכום- כשבוחרים לחגוג יום הולדת בבריכה שלנו ניתן לזכות באירוע חוויתי ומיוחד בו כולם ייהנו. אז לקביעת פגישת התרשמות מלאו פרטים כאן ותתחילו לתכנן את החגיגה