חוג שחייה שנתי ללא הורים

החוג הינו פעם בשבוע, משך השיעור 30 דקות בקבוצות שתואמות גיל ורמה. לילדים שהיו אצלינו בחוג שחייה הורים וילדים ועברו לחוג זה ללא הורים אנו מחדדים את יסודות השחייה תוך הגברת רמת התרגילים, חיזוק חגורת הכתפיים והעבודה על תנועות נכונות.
לילדים שזהו המפגש הראשון שלהם בחוג השחייה אנו מתחילים לימוד מהיסוד.

סגנון חזה -שלבי לימוד כלליים!!

שלב ראשון: עבודה על נשימה נכונה במים – הן בתוך המים והן מחוץ למים. שלב שני: עבודה על ציפה חיובית במנח שכיבה על הבטן עם חץ בידיים לפני הגוף. שלב שלישי: עבודה על פתיחת ידיים {עיגולים} והרמת ראש לנשימה. שלב רביעי: עבודה על סגנון הרגליים – יעילות הדחיפה וההתקדמות במים. שלב חמישי: עבודה על תיאום בין הידיים לרגליים בשילוב תזמון נשימה נכונה. שלב שישי: מבחן הצלחה לשחייה נכונה של הסגנון למרחק של 15 מ.

סגנון חתירה – שלבי לימוד כלליים!!

שלב ראשון: עבודה על נשימה נכונה במים -הן בתוך המים והן מחוץ למים. שלב שני: עבודה על ציפה חיובית במנח שכיבה על הבטן עם חץ בידיים לפני הגוף. שלב שלישי: עבודה על ידיים בחתירה – מנח ראש – עומק הכנסת יד – זווית גריפה שלב רביעי: עבודה על תזמון הנשימה בחתירה – כל 3 תנועות יוצאים לקחת אוויר. שלב חמישי: עבודת רגליים בחתירה – מינימום עבודת רגליים {כמעט ולא עובדות} שלב שישי: מבחן הצלחה לשחייה נכונה של הסגנון למרחק של 15 מ.

ישנם עוד 2 סגנונות שחייה : גב ופרפר

לסגנונות אלו יחשפו השחיינים שלנו לאחר לימוד סגנונות השחייה : חזה וחתירה ולאחר שהילד ידע לשחות בצורה נכונה ומדויקת!! עדיין נשפר את המיומנות הספורטיבית נלטש את תנועות סגנון השחייה, ונעבוד על סגנונות נוספים. התרגילים יהיו מורכבים יותר ויאפשרו ללומד לשחות עומס גבוה יותר שחייה למרחק רב יותר, תוך תרגול ולימוד נשימה נכונה, המשך חידוד התנועות , וחזרה על תרגילים מחזקי כתפיים, כל האימון והלימוד מבוצע באופן אישי בקבוצות קטנות והמסוגלות של מרכז השחייה ליצור אווירה שבה מתבצעים כל העת תרגילי משחק והזדמנויות רבות להצלחה מביאות את השחיין הלומד לאהבת ענף השחייה והשגת תוצאות מרשימות, בחיזוק שרירי הגוף, בהבנה ולימוד מיומנויות ספורט השחייה, ובעיקר לשחות נכון ומדויק. וכל זאת עם הצוות מדריכים במרכז איילון שמלמד ופועל במקצועיות ובשיטתיות ומתוך אהבת השחייה והמים. מסלול ההתקדמות של הלומד שהופך עם הזמן לשחיין מותאם לו כל העת לפי המסגרות השונות, תוך הנאה מתמדת ומרבית מעצם ספורט השחייה ומהמים. יש למה לצפות …… !!!!

למה אנחנו?

חוג שחייה לילדים בקיץ, הידרותרפיה לילדים