הפעלת תינוקות במים

אחד הדברים אשר הכי מטרידים הורים צעירים היא התפתחות התינוק. כמובן שמדובר בנושא חשוב ורגיש, אך בשנים האחרונות, עקב עלייה במודעות הסביבתית בזכות או בגלל האינטרנט והמדיה החברתית, הורים רבים חשים שילדיהם מתקדמים או מאחרים בהתפתחותם ביחס לאחרים. אחד הפתרונות המוצעים להורים אשר חוששים כי ילדיהם מתפתחים לאט הידרותרפיה. בשנים האחרונות הפעלת תינוקות במים הפכה להיות טרנד לוהט בקרב הורים צעירים. מחקרים רבים הוכיחו את יעילותה של הידרותרפיה בכל הנוגע להתפתחות שכלית ופיזית של תינוקות ולכן, הפעלת תינוקות במים היא אחד החוגים המבוקשים ביותר.

חוג שחייה תינוקות

אם תחשבו על זה רגע, תגלו שהמים הם בעצם סביבה טבעית עבור תינוק. במשך תשעה חודשים הוא גדל ברחם בתוך מים והשהייה במים עוזרת לו לחוש עטוף, מוגן ורגוע. בנוסף חוג שחייה תינוקות עובד על הקשר בין ההורה לילד, שכן מדובר בזמן איכות ייחודי ומיוחד. הפעלת תינוקות במים מתבצעת בבריכה לתינוקות אשר מחולקים לפי קבוצות גיל בהתאם לצרכיהם. בריכה לתינוקות היא בריכה אשר מותאמת ספציפית לצרכיהם של הקטנטנים שלנו. מדובר בבריכה בטמפרטורה של 23 מעלות ובכמות כלור נמוכה.

הפעלת תינוקות במים הינה פעילות אשר תורמת רבות לשיפור היכולת המוטורית של התינוק. בפעילות אנו עובדים על קשר בין ההורה לילדו, חיזוק שרירים, שיפור טווח תנועה וכמובן הכל באווירה מהנה ומשפחתית עם מוזיקה. מעבר להנאה כמובן שיש גם עבודה. בחוג נעבוד רבות על חיזוק שרירים אשר יתרמו לתנועתיות והגמישות של ילדיכם.

החוג מיועד לפעוטות החל מגיל 3 חודשים ועד 4.5 שנים. ככל שנקדים לרשום את ילדינו, ככה נקל עליהם את ההתמודדות עם המים, נסיר את החששות שלהם בעתיד ונתרום רבות להתפתחות שלהם.

לימוד שחייה לתינוק במרכז

מרכז השחייה איילון הינו מרכז מקצועי מוביל ואחד המבוקשים ללימוד שחייה לתינוק במרכז. הייחוד שלנו הוא בצוות המדריכים והמאמנים המנוסים והמקצועיים. מרכז השחייה איילון מהווה מרכז מקצועי ומיוחד השואף למצוינות בתחום המים ומקור השראה לאורח חיים בריא. אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של פעילויות בענף המים והשחייה, כגון: לימוד שחייה, לימוד שחייה לתינוקות, חוגי שחייה, פעילויות לילדים ובוגרים בעלי צרכים מיוחדים, הידרותרפיה ופעילות שיקומית, התעמלות במים ואימוני כושר אישי במים ועוד.

שחייה לתינוקות